• Головна
  • В Новомосковську нагородили переможців конкурсу «Я-Українець»
16:11, 27 червня 2018 р.

В Новомосковську нагородили переможців конкурсу «Я-Українець»

В Новомосковську нагородили переможців конкурсу «Я-Українець»

Днями визначилися переможці грантових проектів у конкурсі, запровадженому виконавчим комітетом Новомосковської міської ради та Новомосковським молодіжним центром.

Конкурс молодіжних ініціатив «Я-Українець» означав, що молодь міста віком до 35 років, або ж молодіжні групи ( молодіжні та дитячі громадські організації, студентські групи та таке інше), могли подавати в міську раду свої проекти, в яких прописані та обґрунтовані ті чи інші їхні актуальні потреби, цікаві ідеї з удосконалення інфраструктури міста, з задоволення тих чи інших потреб молодих людей в спілкуванні, в само удосконаленні, з розвитку та інше.

З п'яти представлених проектів переможцями визнали чотири. Це проект Руслана Сергійчука та Богдана Войта "Проведення фестивалю "Ігри патріотів"". Два проекти "Безпека на дорозі" та "Кубок міста з баскетболу" авторів Ксенії Дзегарніцкої та Івана Жадана. Третій переможець - ініціативна група Новомосковського коледжу Дніпропетровського аграрно-економічного університету. Їх проект має назву: "Створення військово-спортивного містечка імені Олександра Мітягіна". Містечко буде створене на території коледжу.

Попередньо призовий фонд складав 45 тисяч гривень. 21 червня на підсумковій зустрічі в міськвиконкомі членами комісії з визначення проектів - переможців було вирішено збільшити призовий фонд на 40 тисяч гривень. Тобто на впровадження в життя ідей молодіжних проектів - переможців міський бюджет виділить 85 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...