• Головна
  • В Новомосковську директорів шкіл призначатимуть за конкурсом
12:21, 25 червня 2018 р.

В Новомосковську директорів шкіл призначатимуть за конкурсом

В Новомосковську директорів шкіл призначатимуть на посади за конкурсом. Положення про порядок проведення конкурсного відбору планують затвердити на найближчій Новомосковської міської ради.

Проект відповідного рішення опублікований на офіційному сайті міськради.

Проектом документа передбачено, що з керівниками навчальних закладів, яких призначатимуть на цю посаду вперше, укладатимуть контракт на 2 роки. З тими, хто раніше обіймав посаду керівника закладу загальної середньої освіти, контракт укладатиметься строком на шість років з щорічним перепідписанням. Одна і та сама особа не може призначатися на посаду більше, ніж на 2 строки підряд.

Конкурс оголошуватимуть у разі:

  • створення нового закладу;
  • наявності вакантної посади керівника закладу;
  • прийняття рішення щодо розірвання контракту з керівником закладу.

Для участі в конкурсі кандидати,окрім документів, що підтверджують особу, освіту та рівень кваліфікації, подаватимуть мотиваційний лист. А під час конкурсу презентуватимуть конкурсній комісії  свій перспективний план розвитку навчального закладу.

Конкурсна комісія працюватиме на громадських засадах. До її складу входититимуть представники міської ради, управління освіти,трудового колективу та громадського об’єднання батьків учнів закладу освіти, громадського об’єднання керівників закладів освіти міста. Також до роботи в комісії можуть залучатися фахівці закладів вищої освіти, що готують науково-педагогічні кадри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...