В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка

В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї відкрилася персонал ьна виставка художника Олександра Бєлого "Світ кольорів і натхнення".

Олександр Бєлий народився в Новомосковську в 1949 році. Закінчив середню школу № 2, навчався в Дніпропетровську, в Харкові. Працював в Новомосковську директором автотранспортного підприємства. З 2010 року пенсіонер. І саме з цього року творчий доробок митця поповнюється більшістю його художніх картин.

Не маючи спеціальної художньої освіти, Олександр Павлович став художником з широким діапазоном творчості. Він досконало володіє живописом, графікою, майстерно працює олівцем, аквареллю. Здебільшого Олександр Бєлий пише свої роботи в складній, елітній техніці мастихіна, яка підкорилася мало кому з художників (картини виконані в цій техніці відрізняються об'ємним зображенням). А ще митець добре освоїв гравюру, різьбу по дереву, чеканку.

Розповідали про художника та бажали йому подальшого творчого натхнення в.о. директора музею Костянтин Мешко та друзі і однокласники Олександра Бєлого.

На вернісажі представлено більше 50 робіт. Виставка триватиме до середини серпня. Запрошуються усі бажаючі.

Вартість "дитячого" квитка - 3 гривні.

Вартість "дорослого" квитка - 5 гривень.

В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка, фото-1 В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка, фото-2 В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка, фото-3 В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка, фото-4 В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка, фото-5 В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка, фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии