• Головна
  • В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка
19:37, 24 червня 2018 р.

В Новомосковському музеї відкрилася художня виставка

В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї відкрилася персонал ьна виставка художника Олександра Бєлого "Світ кольорів і натхнення".

Олександр Бєлий народився в Новомосковську в 1949 році. Закінчив середню школу № 2, навчався в Дніпропетровську, в Харкові. Працював в Новомосковську директором автотранспортного підприємства. З 2010 року пенсіонер. І саме з цього року творчий доробок митця поповнюється більшістю його художніх картин.

Не маючи спеціальної художньої освіти, Олександр Павлович став художником з широким діапазоном творчості. Він досконало володіє живописом, графікою, майстерно працює олівцем, аквареллю. Здебільшого Олександр Бєлий пише свої роботи в складній, елітній техніці мастихіна, яка підкорилася мало кому з художників (картини виконані в цій техніці відрізняються об'ємним зображенням). А ще митець добре освоїв гравюру, різьбу по дереву, чеканку.

Розповідали про художника та бажали йому подальшого творчого натхнення в.о. директора музею Костянтин Мешко та друзі і однокласники Олександра Бєлого.

На вернісажі представлено більше 50 робіт. Виставка триватиме до середини серпня. Запрошуються усі бажаючі.

Вартість "дитячого" квитка - 3 гривні.

Вартість "дорослого" квитка - 5 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...