У Новомосковську змінились реквізити для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Нові рахунки відкриються вже з 2 липня. Про це повідомили в управлінні Державної казначейської служби України в м. Новомосковськ, передає прес-служба міськвиконкому.

«Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську звертає увагу платників податків міста, а також органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів», - йдеться у повідомленні.

Це пов’язано із виконанням Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

У зв’язку із зазначеним з 2 липня рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

За інформацією про нові реквізити рахунків, а також у разі виникнення питань щодо сплати податків та зборів до бюджетів з 2 липня необхідно звернутись до Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Крім того, нові реквізити рахунків будуть розміщені на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии