• Головна
  • У Новомосковську розпочалося громадське обговорення нових правил приймання стічних вод
14:52, 19 червня 2018 р.

У Новомосковську розпочалося громадське обговорення нових правил приймання стічних вод

В Новомосковську розпочалося публічне обговорення проект у рішення виконавчого комітету міської ради “Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Новомосковська”.

Про це повідомила прес-служба КП «Новомосковськ водоканал».

Введення в дію нових правил забезпечить запобігання порушенню технологічного режиму очищення стічних вод внаслідок наднормативного надходження забруднюючих речовин; безпечну експлуатацію мереж міської системи каналізації; попередження забруднення водного об’єкту недостатньо очищеними стічними водами.

Проект рішення опублікований на офіційному сайті Новомосковської міської ради та на сайті міського водоканалу. Також з текстом проекту документа та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися безпосередньо в КП “Новомосковськ водоканал”.

На сьогодні у місті відсутній порядок здійснення контролю за скидом стічних вод у каналізаційну мережу. Введення в дію нових правил дозволить забезпечити:

  • запобігання порушенню технологічного режиму очищення стічних вод через наднормативне надходження забруднюючих речовин;
  • безпечну експлуатацію міської каналізаційної мережі;
  • попередження забруднення водних об’єктів недостатньо очищеними стоками.

Пропозиції та зауваження до проекту документа будуть приймати протягом місяця в робочі дні з 8:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00 (п’ятниця - до 16:00) за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 53, тел ефон :69-65-18, адрес а електронної пошти – [email protected] .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...