На Новомосковщині працюють 22 дільничних інспектори поліції

18 червня своє професійне свято відзначають дільничні інспектори поліції України.

У Новомосковському відділі поліції наразі працюють 22 дільничних. З них 12 – у місті Новомосковську, а 10 – на території Новомосковського району. Саме вони щодня першими прибувають на місце події, опікуються проблемами мешканців свого району, працюють з населенням. Але головним напрямком їх роботи є профілактика правопорушень, виявлення та своєчасне реагування на загрози спокою та безпеці громадян.

Зараз до роботи дільничними на Новомосковщині намагаються активно залучати молодих правоохоронців, - розповіли нашому кореспонденту в місцевому відділі поліції. Професія дільничного в правоохоронних органах по праву вважається однією з найвідповідальніших і найважчих, хоча її представники не часто стають героями гучних новин. Дільничні працюють у тісному контакті з людьми, знають всі проблеми мешканців свого району, ведуть профілактичну та роз’яснювальну роботу з метою запобігання правопорушенням, домашньому насильству, тощо. І саме від їх непомітної на перший погляд щоденної праці залежать спокій і безпека мешканців Новомосковщини.

Всього, за повідомленням прес-служби ГУНП України в Дніпропетровській області, на Дніпропетровщині сьогодні працюють 582 дільничних інспектори поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии