• Головна
  • В Новомосковську продовжують надавати допомогу самотнім громадянам
18:16, 11 червня 2018 р.

В Новомосковську продовжують надавати допомогу самотнім громадянам

В свою чергу, особам, які доглядають за такими людьми, передбачені щомісячні компенсаційні виплати. Таку інформацію оприлюднили на сайті Новомосковського міськвиконкому.

На сьогоднішній день в місті проживає близько 19,3 тис. пенсіонерів. З них 202 - інваліди війни, 997 - учасники бойових дій, 688 - учасники війни, 364 - члени сім’ї загиблого чи померлого ветерана війни.

«Невідкладної підтримки потребують самотні громадяни, у яких повністю втрачена або знижена здібність до самообслуговування. Всім їм потрібна постійна увага, сторонній догляд і цілодобова медична допомога», - наголошують в міському управлінні праці та соціального захисту населення.

Чинне законодавство передбачає щомісячні компенсаційні виплати непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, які обслуговуються соціальними службами).

В Новомосковську таку допомогу отримують 44 особи.

Для виплати відповідної компенсації в бюджеті міста на 2018 рік затверджені видатки в сумі 95 тис. грн. Із них за 5 місяців поточного року витратили майже 44 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...