На харчування дітей з інвалідністю в Новомосковську виділяють понад 60 тис. грн

Безкоштовне харчування дітей з вадами здоров’я забезпечує місцевий бюджет.

Про це повідомили в міському управлінні праці та соціального захисту населення.

«Сьогодні найгострішою соціальною проблемою в нашому суспільстві є стан здоров’я населення, в тому числі дитячого. Адже відомо, що здорові діти – це основа розвитку країни, фундамент її майбутнього.

Діти з функціональними обмеженням мають однакові права свободи і привілеї, тому вони повинні мати й змогу використовувати їх у повсякденному житті», - наголошують у департаменті.

Спектр діяльності групи денного догляду для дітей – інвалідів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді гармонійно поєднує медико–оздоровчі та виховні технології, як для дитини, так і для її сім'ї.

До цієї роботи залучені спеціалісти з фізичної реабілітації, такі як інструктор ЛФК та масажист, а також логопед, практичний психолог, вчитель–реабілітолог, музичний керівник та вихователь.

В групі постійно проходять реабілітацію 10 дітей з різними вадами здоров’я.

Вони отримують дворазове безкоштовне харчування за рахунок місцевого бюджету. Сума харчування на рік складає 62247 грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов