В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті

Сьогодні в Новомосковську пройшов міський конкурс малюнків на асфальті «Світ за моїм вікном», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

В конкурсі взяли участь вихованці новомосковських дошкільних закладів та учні шкіл міста, які відпочивають та оздоровлюються зараз в пришкільних літніх таборах. Місцем для малюнків стала територія біля міського Палацу Металургів.

В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-1

На створення малюнку на асфальті конкурсантам виділили сорок хвилин. Підвів підсумки конкурсу та вручив переможцям і учасникам призи і подарунки Андрій Перепічкін, один зі спонсорів. Усі учасники отримали вподарунки в вигляді шкільних наборів, шкіряних футбольних м’ячів та спортивних кепок.

Переможцями конкурсу стали:

3 місце – вихованці центру позашкільної роботи міста (приз – 1500 гривень);

2 місце – середня загальноосвітня школа № 15 (приз – акустична система СВЕМ);

1 місце – середня загальноосвітня школа № 4 (приз – акустична система СВЕМ з приставкою).

Приз глядацьких симпатій та цінний подарунок отримали вихованці дитячого садочку «Дюймовочка» від депутата міської ради Олексія Фрейдіна.

Розважали учасників, організаторів конкурсу та усіх присутніх маленькі артисти центру позашкільної роботи міста та хореографічний колектив «Грація».

В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-2 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-3 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-4 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-5 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-6 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-7 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-8 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-9 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-10 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-11 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-12 В Новомосковську пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті, фото-13
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии