• Главная
  • Новомосковські судді дізнаються більше про насильство у сім’ї
14:34, 23 мая 2018 г.

Новомосковські судді дізнаються більше про насильство у сім’ї

Новомосковські судді дізнаються більше про насильство у сім’ї

Для суддів проведуть тренінг на тему: «Особливості розгляду справ, пов’язаних із домашнім насильством». Про це повідомили у прес-службі Новомосковського міьскрайонного суду Дніпропетровської області.

Заступник голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, суддя Артем Олійник здобув сертифікат на право проведення тренінгу для своїх колег-суддів з приводу однієї із найактуальніших тем сьогодення «Особливості розгляду справ, пов’язаних із домашнім насильством».

Навчальний курс стосується змін до національного законодавства щодо протидії домашньому насильству, вдосконалення практики розгляду справ, пов’язаних із домашнім насильством з огляду на міжнародні стандарти та практику Європейського суду з прав людини.

Зазначений курс організовано та проведено 14-16 травня Національною школою суддів України спільно з Женевським центром демократичного контролю за збройними силами (DCAF) та Громадською організацією «Ла Страда-Україна» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» у м. Києві.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...