![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
19:13, 15 травня 2018 р.
Дніпропетровщина може стати пілотним регіоном із впровадження електронного квитка
![Дніпропетровщина може стати пілотним регіоном із впровадження елект... Дніпропетровщина може стати пілотним регіоном із впровадження електронного квитка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дніпропетровщина може стати пілотною областю із впровадження електронного квитка для громадського транспорту. Про такі плани заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції у ДніпроОДА.
«Я радий, що область підтримує ініціативу міської ради Дніпра щодо запровадження електронного квитка. Дніпропетровщина може стати пілотним регіоном із впровадження цього проекту по всій Україні. Щоб електронний квиток був єдиним, наскрізним, легким у використанні», - сказав Володимир Омелян.
Електронний квиток дає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки. Це зручно та сучасно. Не потрібно возитися з готівкою. Достатньо покласти гроші на картку, а потім сплачувати нею проїзд, прикладаючи в транспорті до спеціального сканера. Перш за все, проект планують впроваджувати у містах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...