• Главная
  • Новомосковців з інвалідністю забезпечать необхідними засобами реабілітації
14:11, 10 мая 2018 г.

Новомосковців з інвалідністю забезпечать необхідними засобами реабілітації

Мешканців міста з інвалідністю мають забезпечити технічними та іншим засобами реабілітації. Підставою для цього є постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14 березня 2018 року, повідомили в Новомосковській райдержадміністрації.

«Цією постановою реформовано Порядок забезпечення технічними та іншим засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення», - інформує управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації.

У документі зазначається, що основними завданнями проведення реформи у зазначеній сфері є:

Відтепер фінансуванням забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю буде займатись не Фонд соціального захисту інвалідів, як це було раніше, а органи соціального захисту населення.

Внаслідок цього запроваджується індивідуальне замовлення виготовлення або постачання протезів верхніх та нижніх кінцівок, протезів шарнірних кінцівок та крісел колісних на основі укладання тристороннього договору між особою з інвалідністю, підприємством та органом соціального захисту населення, інших виробів – на основі двостороннього договору між підприємством та органом соціального захисту населення.

Згідно із постановою, органи соцзахисту мають забезпечувати супровід особи з інвалідністю протягом усього процесу її забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, а також під час користування виробами.

Передбачається і запровадження нових способів забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, зокрема шляхом виплати, за бажанням особи з інвалідністю, компенсації за самостійно придбані окремі вироби.

Крім цього, до Порядку внесено зміни щодо переліку самих засобів реабілітації та послуг, якими забезпечуються особи з інвалідністю за рахунок бюджетних коштів.

За консультацією, отриманням направлення, укладання угоди, виплати компенсації за самостійно придбані окремі вироби необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська,12 , тел. 7-10-50).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#инвалиды #реабилитация
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...