![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:18, 4 травня 2018 р.
Новомосковські старшокласники вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні
2 травня працівники Новомосковсько ї бібліотеки-філії № 1 провели для членами юнацького клубу «Час і ми» загальноосвітньої школи №12 Годину пам’яті «Дань пам’яті загиблим – уклін живим», присвячену 73 – річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Про це повідомили у центральній міській бібліотеці.
Юнаки та дівчата переглянули відеофільм «Україна в Другій світовій війні», ознайомилися з книжковою виставкою «Незгасне світло подвигу» та прослухали огляд літератури «Сторінки подвигу і слави».
Бібліотекар В. М. Самодіна розповіла учасникам заходу про подвиги наших земляків у роки війни та нагадала, якою дорогою ціною дісталась мужнім воїнам перемога. Старшокласники читали вірші В. Сосюри, А. Малишка, К. Симонова на воєнну тематику.
П ам'ять тих, хто не повернувся з війни, чиє життя обірвалося у запеклім бою вшанували х вилиною мовчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...