• Главная
  • Молодь Новомосковська запрошують взяти участь у конкурсі молодіжних ініціатив
13:11, 3 мая 2018 г.

Молодь Новомосковська запрошують взяти участь у конкурсі молодіжних ініціатив

Молодь Новомосковська зможе отримати кошти з міського бюджету на реалізацію власних проектів та ідей, спрямованих на розвиток міста.

Новомосковський молодіжний культурно-освітній центр звпочаткував грантовий конкурс, запроваджений виконавчим комітетом Новомосковської міської ради. Презентація нового проекту відбулася в Центральній міській бібліотеці 29 квітня.

До участі в Конкурсі молодіжних ініціатив «Я-Українець» запрошують молодь міста віком до 35 років, або ж молодіжні групи ( молодіжні та дитячі громадські організації, студентські групи тощо). Всі бажаючі зможуть подавати в міську раду свої проекти, спрямовані на реалізацію актуальних потреб і цікавих ідей. Перевага буде віддаватися проектам, що допомагатимуть залучати молодь до управління і розвитку міста, соціально значимим ідеям, а також тим запровадженням, які сприятимуть національно-патріотичному вихованню молодих новомосковців.

Усього на реалізацію молодіжних проектів, які конкурсна комісія визнає переможцями, Новомосковською міською радою заплановані кошти в сумі 45 тисяч гривень. Також учасники конкурсу зможуть залучати для реалізації своїх проектів кошти з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Детальніше з умовами конкурсу та терміном подачі заявок і документів можна ознайомитися в Управлінні культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конкурс #молодь
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...