• Головна
  • Новомосковські студенти ознайомились із роботою в міськрайонному суді
13:21, 24 квітня 2018 р.

Новомосковські студенти ознайомились із роботою в міськрайонному суді

Новомосковські студенти ознайомились із роботою в міськрайонному суді

15 студентів юридичного факультету Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка пройшли виробничу практику в Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. Про це повідомили у відділі комунікації суду.

«Проходження студентами юридичних спеціальностей практики в суді є не просто одним із заходів правового виховання та підвищення загального рівня правової культури, а й можливістю для майбутніх правників визначитись із професійною долею та з власної точки зору сформувати враження про судову систему», - наголосили в міськрайонному суді.

Протягом з 15 січня – 6 квітня поточного року виробничу практику пройшли 15 студентів коледжу.

Молоді правники оволоділи знаннями та навичками по роботі з комп’ютерною програмою документообігу загальних судів «Д-3»», набули практичного досвіду в роботі з нормативно-методичною документацією, ознайомились із можливістю проведення судових засідань у режимі відеоконференції, відправки учасникам процесу процесуальних документів та повісток в електронному вигляді та направлення повісток у вигляді SMS-повідомлень, оформленні матеріалів справ.

Усім студентам були видані характеристики та відгуки за результатами проходження практики. А найбільш відповідальним та старанним з них за сумлінне виконання покладених обов'язків вручили грамоти.

У прес-службі наголосили, що Новомосковський міськрайонний суд і надалі планує співпрацювати з майбутніми спеціалістами в галузі права з метою формування правосвідомості молодих громадян та підвищення рівня довіри до суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #приговор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...