• Головна
  • Новомосковцям розповіли про невідому історію Київської Русі
09:38, 24 квітня 2018 р.

Новомосковцям розповіли про невідому історію Київської Русі

Минулої неділі в читальному залі Новомосковської центральної міської бібліотеки зібралися члени клубу «Відлуння» (керівник Н.А. Дегтяр), щоб стати учасниками екскурс у в історію «Невідома історія Київської Русі».

Послухати доповідь гостя заходу доктора історичних наук В. В. Ващенка, який неординарно підійшов до викладу історії Київської Русі , зібралось чимало любителів історії. Підтримуючи сучасну гіпотезу українських та зарубіжних вчених про вплив Хозарського каганату на Русь, він висловив думку про те, що давньоруські князі мали титул кагана (Каган - титул правителя в монгольських та тюркських мовах, який відповідає титулам царя або великого князя).

Засідання вийшло інформативним, насиченим, та емоційним. Розповідь фахівця викликала зацікавила присутніх. Історик Є. А. Шульга розповів про власне бачення цього питання. Н е залишився осторонь від дискусії доктор історичних наук І. С. Стороженко , який зауважив , що ця цікава, багатопланова тема ще і досі як слід не вивчена, тому варто докласти ще чимало зусиль до її опрацювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#історія #Ващенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...