• Головна
  • Мешканцям Новомосковська пропонують усиновити дітей-сиріт
11:52, 15 квітня 2018 р.

Мешканцям Новомосковська пропонують усиновити дітей-сиріт

Бажаючих подарувати свою нерозтрачену любов дітям, які залишились без батьків, запрошують у міський центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді. Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті міськвиконкому.

На сьогоднішній день в Новомосковську діє 3 дитячі будинки сімейного типу. В них зростає і виховується 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

Дорослі, які взяли на себе відповідальність за створення дитячого будинку сімейного типу, пройшли курси підготовки до прийомного батьківства (перед створенням ДБСТ та згодом один раз на 2 роки).

Діти приймаються на виховання та спільне проживання в сім’ю на підставі рішення виконавчого комітету. Між виконавчим комітетом та батьками-вихователями складається відповідний договір.

Батьки-вихователі тісно співпрацюють з соціальними службами міста: центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення, управлінням пенсійного фонду, управлінням освіти, закладами охорони здоров’я та службою у справах дітей. Завдяки такій співпраці вирішуються юридичні, соціальні, індивідуальні проблеми сім’ї.

«Якщо Ви бажаєте подарувати свою нерозтрачену любов дітям, які залишились без батьків, ми чекаємо на Вас в Новомосковському міському центрі соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді на вул. Паланочна, буд. 29 », - повідомляє головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Полтавець

Також можна звернутись у службу в справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: вул. Гетьманська, буд. 14 (пон. – пт. з 8.00 до 17.00).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дети #усыновление #сироты
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...