• Головна
  • На Новомосковщині триває реорганізація шкіл
18:06, 11 квітня 2018 р.

На Новомосковщині триває реорганізація шкіл

На Новомосковщині триває реорганізація шкіл

В Новомосковському районі продовжується реорганізація навчальних закладів. Це обумовлено освітньою реформою, а також децентралізацією і формуванням об’єднаних територіальних громад.

Про зміни в сфері освіти йшлося на останньому сесійному засіданні Новомосковської районної ради. Майже при стовідсотковій присутності районних депутатів сесію відкрила та провела голова районної ради Наталія Книжник.

Рішенням сесії Новомосковської районної ради передбачається реорганізація Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради в Королівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради та приєднання його в якості філії до Миколаївського опорного освітнього закладу. Така ж реорганізація чекає і Малокозирщанський навчально-виховний комплекс «Школа – дошкільний заклад». Ця школа стане філією Перещепинського опорного освітнього закладу Новомосковського району.

Як вже говорилося, рішення, які саме школи мають бути опорними, приймаються самими мешканцями району (батьками, вчителями, керівниками, а в майбутньому членами ОТГ). По-перше - це повинна бути школа з кваліфікованим і досвідченим педагогічним колективом, з достатньою матеріально-технічною базою. А ще, повинно бути врегульоване питання підвезення учнів з сіл району до опорної школи та до шкіл-філій.

Зараз Новомосковський районний відділ освіти розробляє та запроваджує комплекс заходів для вирішення питання реорганізації освітніх закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#райсовет #сессия
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...