Як Новомосковськ святкував Великдень

В усіх новомосковських церквах та в монастирі пройшли урочисті богослужіння на честь світлого Христового Воскресіння.

Світлом від Благодатного вогню, який дістався і Новомосковська, були яскраво осяяні Свято-Троїцький Собор, Свято-Троїцький храм українського патріархату, Свято-Миколаївський Самарський Пустинний монастир, а також церкви та храми у передмістях Новомосковська.

Ще з вечора дорога з міста до Свято-Миколаївського Пустинного Самарського монастиря була заповнена святково вбраними новомосковцями, які несли з собою великодні кошики з пасками, писанками, крашанками та з іншими наїдками. А площу перед монастирем, ще до темна, вщент заповнили машини містян.

Церковне богослужіння очолив настоятель монастиря Досифей. Для зручності прихожан, яких не могла вмістити монастирська церква, на стіні храму, як на екрані, велася пряма трансляція служби. Люди, які з запаленими свічками заполонили усе подвір’я монастиря, мали змогу спостерігати богослужіння без перешкод.

Не менш велелюдними та урочистими були святкові богослужіння і в інших храмах Новомосковська.

Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-1 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-2 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-3 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-4 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-5 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-6 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-7 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-8 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-9 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-10 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-11 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-12 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-13 Як Новомосковськ святкував Великдень, фото-14
Великдень святкування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии