• Головна
  • Новомосковський суддя взяв участь у Програмі USAID
18:20, 7 квітня 2018 р.

Новомосковський суддя взяв участь у Програмі USAID

Новомосковський суддя взяв участь у Програмі USAID

Заступник голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, суддя Артем Олійник пройшов тренінг для суддів-наставників на тему «Роль судді - наставника у процесі стажування кандидата на посаду судді». Захід був організований за підтримки Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя». Про це повідомили у прес-службі Новомосковського міськрайонного суду.

Навчання проходило 27 - 29 березня в місті Києві за участі керівника програми USAID Девіда Вон, професора Мічиганського університету доктора Морін Коннер, начальника відділу підготовки викладачів - радника, судді Верховного Суду України у відставці, Заслуженого юриста України, кандидата юридичних наук Ольги Шаповалової та інших висококваліфікованих правників України.

Дніпропетровську область на даному заході представляли заступник начальника відділу забезпечення діяльності ректорату-радник Національної шкоди суддів України Володимир Поплавський, судді викладачі Дніпровського регіонального відділення НШСУ Артем Олійник, Ірина Шаповалова та Марина Власенко.

У ході тренінгу учасники визначили вимоги до суддів-наставників та їх обов’язки під час спеціальної підготовки.

Тренери опрацювали елементи, етапи та цілі традиційного наставництва, а також порівняли і зіставили традиційне наставництво із наставництвом для кандидатів на посаду судді, передбаченим спеціальною підготовкою, та висвітлили його особливості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#судья #тренинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...