![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:05, 31 березня 2018 р.
Новомосковські рятувальники навчали дітей основам безпеки життєдіяльності
![Новомосковські рятувальники навчали дітей основам безпеки життєдіял... Новомосковські рятувальники навчали дітей основам безпеки життєдіяльності](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учора рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями 2-го та 3-го класів загальноосвітнього навчального закладу №1 розташованого на вулиці Калнишевського в місті Новомосковськ. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
«Захід проводився з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях», - зазначили надзвичайники.
Напередодні весняних канікул рятувальники застерегли учнів завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб приємний відпочинок не був зіпсований: не розпалювати вогнища і кидати в вогонь легкозаймисті рідини; не підходити до обірваних ліній електромереж.
Працівники ДСНС порадили обережно користуватися електричними побутовими приладами: телевізором, праскою, холодильником; не відходити далеко від будинку і не впускати до помешкання незнайомих людей у відсутності дорослих, тощо.
Нагадали, що у разі небезпеки потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку «101».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...