• Главная
  • Мешканцям Новомосковська пропонують обрати свого лікаря
13:21, 30 марта 2018 г.

Мешканцям Новомосковська пропонують обрати свого лікаря

Уже в квітні розпочинається національна кампанія з вибору сімейного лікаря. Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги вже готовий реєструвати пацієнтів та надавати якісну медичну допомогу. Про це повідомили у прес-службі Новомосковської міської ради.

«Ви вільні у своєму виборі – і можете підписати декларацію незалежно від місця реєстрації чи проживання. Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря.

Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, педіатр - 900», - говориться в повідомленні.

Особа може обрати будь-якого сімейного лікаря, незалежно від місяця проживання чи реєстрації. Ініціатором укладання декларації може бути як лікар, так і громадянин.

Для підписання декларації з лікарем необхідно звернутись до амбулаторії, в якій працює обраний вами сімейний лікар (терапевт, педіатр), з яким ви хочете підписати декларацію.

При собі потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію для дитини, то ще й свідоцтво про її народження.

Додаткову інформацію можна отримати у свого сімейного лікаря, реєстратурі амбулаторії або в приймальні головного лікаря за телефоном: 7-16-24.

Мешканцям Новомосковська пропонують обрати свого лікаря, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#врачи #медики #запись
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...