• Главная
  • Мешканців Новомосковського району закликають бути обережними з вибухонебезпечними предметами
11:04, 30 марта 2018 г.

Мешканців Новомосковського району закликають бути обережними з вибухонебезпечними предметами

Особливо це стосується дітей, адже 80-90% постраждалих становлять школярі, а іноді і дошкільнята. Про це повідомили в Новомосковській райдержадміністрації.

Щороку на території області відмічається більше двохста випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни та сучасних боєприпасів.

Зокрема, протягом 2017 року на території Новомосковщини зафіксовано 16 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів.

Аналіз випадків підриву населення на боєприпасах показує, що 80-90 % постраждалих становлять діти шкільного, а іноді і дошкільного віку.

Найчастіше мають місце випадки знаходження вибухонебезпечних предметів під час проведення земельних робіт на будівництві, на берегах річок, приватних садибах, тощо.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів рятувальники наголошують: ні в якому разі не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце.

Про виявлення вибухонебезпечного предмета необхідно негайно повідомити місцеві органи влади, правоохоронні органи, військовий комісаріат, підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

До прибуття представників вищезазначених органів краще огородити місце виявлення вибухонебезпечного предмета, з метою унеможливлення контакту з ним сторонніх людей.

«Пам’ятайте, що виконання цих правил допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким», - зазначають в райдержадміністрації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#спасатели #профилактика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...