![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
12:15, 29 березня 2018 р.
В Новомосковську відбувся міні-ярмарок вакансій
28 березня 2018 року в приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з метою укомплектування вакансій головного економіста та старшого контролера-касира Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» в м. Новомосковськ.
На міні-ярмарок було запрошено 16 безробітних осіб. У заході взяли участь спеціаліст Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» Тетяна Собінова, директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Інеса Маслак.
![В Новомосковську відбувся міні-ярмарок вакансій, фото-1 В Новомосковську відбувся міні-ярмарок вакансій, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У кінці заходу відбулася співбесіда роботодавця з бажаючими працевлаштуватися. Було відібрано двох кандидатів на посади головного економіста та контролера-касира.
Між спеціалістами Новомосковського міськрайонного центру зайнятості та представником роботодавця досягнуто домовленість про подальшу співпрацю з підбору персоналу та здійснення індивідуального супроводу після працевлаштування осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...