• Головна
  • В Новомосковській ОДПІ пропонують допомогу в заповненні декларацій
10:16, 29 березня 2018 р.

В Новомосковській ОДПІ пропонують допомогу в заповненні декларацій

В Центрі обслуговування платників Новомосковської ОДПІ створені сприятливі умови для участі громадян в кампанії декларування своїх доходів. Про це повідомив заступник начальника-начальник відділення Ігор Порубай.

«Обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи виникає при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи).

До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні спадщини за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, іноземні доходи, тощо», - нагадав він.

Подати декларацію можна особисто або уповноваженою на це особою. Зробити це можна, надіславши поштою з повідомленням про вручення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Ігор Порубай наголосив, що консультаційну допомогу в заповненні декларації можна отримати в Центрі обслуговування платників Новомосковської ОДПІ, м. Новомосковська, вул. М.Головка, 30 , або тел..: (05693) 7-70-92.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларации #помощь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...