• Головна
  • Новомосковських безробітних знайомлять з потенційними роботодавцями
15:28, 26 березня 2018 р.

Новомосковських безробітних знайомлять з потенційними роботодавцями

Новомосковських безробітних знайомлять з потенційними роботодавцями

23 березня 2018 року у приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості в і дбувся міні-ярмарок вакансій від провідного виробника дроту та метизної продукції в Україні ПрАТ «Дніпрометиз» з метою укомплектування штату підприємства робітниками за професіями: волочильник дроту, оцинковувач гарячим способом, автоматник холодновисаджувальних автоматів, слюсар-ремонтник та іншими.

У заході взяли участь начальник управління персоналом ПрАТ «Дніпрометиз» Євген Ісхаков, директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Полянська та 20 безробітних осіб, що перебувають на обліку у центрі.

Є.Ісхаков розповів присутнім про підприємство та його напрямки роботи, виробничі дільниці, умови праці, соціальні гарантії для робітників та можливості отримання офіційної високої зарплатні.

Наприкінці заходу представник роботодавця запросив зацікавлених осіб відвідати підприємство, ознайомитися з умовами праці та пройти попередню співбесіду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії #безробітні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...