• Главная
  • В Новомосковську пройшла зустріч, присвячена ювілею Олеся Гончара
14:18, 26 марта 2018 г.

В Новомосковську пройшла зустріч, присвячена ювілею Олеся Гончара

В Новомосковську пройшла зустріч, присвячена ювілею Олеся Гончара

Прихильники його творчості зібрались з нагоди 100-річчя видатного українського письменника. Про це повідомили у Новомосковській центральній міській бібліотеці.

«3 квітня виповнюється 100 років від дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара. Його ім’я тісно пов'язано з історією нашого міста, козацькою святинею та архітектурним пам’ятником українського бароко – Свято-Троїцким собором. Останньому письменник присвятив свій многостраждальний роман «Собор»», - зауважили у бібліотеці.

21 березня на зустріч, присвячену ювілею Олеся Гончара, за програмою ретро-салону «Nostalgia» зібрались читачі абонементу центральної міської бібліотеки.

Присутні згадали екранізації творів письменника, переглянувши уривки з фільмів «Таврія», «Тронка», «Абітурієнтка», «Все перемагає любов».

Багато цікавих і невідомих фактів з життя письменника дізналися учасники заходу з документального фільму «Олесь Гончар. Люди і долі» та телепередачі «Людина, яка могла стати Вільною?».

Присутня на зустрічі Емма Шаповал, яка особисто знала письменника, прочитала вірш присвячений його пам’яті, а провідний бібліотекар Ірина Уханова провела огляд літератури «Творець високого стилю життя».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#библиотека
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...