• Главная
  • В Новомосковську відбулися змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»
09:50, 18 марта 2018 г.

В Новомосковську відбулися змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

В дитячо-юнацькій спортивній школі Новомосковська відбулися змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Cвято спорту було організовано міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для усіх» спільно з відділом освіти міста.

Учасниками змагань стали учні початкових класів шкіл міста зі своїми батьками. Усього було представлено вісімнадцять команд.

В Новомосковську відбулися змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», фото-1

Окрім цікавих змагань і визначення родини-переможниці по Новомосковську, метою було ще й визначення двох родин, які поїдуть на чемпіонат з такою ж назвою в Дніпро, а потім, якщо пощастить, то й на всеукраїнські змагання.

Змагання сімей новомосковських шкіл проходили в шість етапів. Ті три родини, які впоралися з усіма спортивними вправами за найкоротший час, вийшли в фінал змагань. Враховувалися також правильність і якість виконання. Після фінальних змагань журі визначило переможців.

Перше місце посіла родина Перепічкіних з колегіуму № 11, друге – родина Єрьоменків з СЗШ № 7, третіми були – родина Надрагів з СЗШ № 18. Переможці від організаторів змагань отримали грамоти й подарунки.

Грамоти за перемогу в різних номінаціях отримали й інші сім’ї.

Також стало відомо хто поїде на змагання в Дніпро. Це – представники Новомосковського колегіуму № 11 – родина Перепічкіних та представники СЗШ міста № 7– родина Єрьоменків.

На змаганнях панувала дружня та радісна атмосфера.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дети #соревнования
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...