• Главная
  • Для новомосковських безробітних провели день відкритих дверей на виробництві
12:38, 18 марта 2018 г.

Для новомосковських безробітних провели день відкритих дверей на виробництві

16 березня 2018 року Новомосковський міськрайонний центр зайнятості організував для безробітних мешканців міста «День відкритих дверей на виробництві» та професіографічну екскурсію по підприємству ПАТ "ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод".

В заході взяли участь директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко, фахівець І категорії з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Санжаревська, працівники НМТЗ, та близько двадцяти безробітних новомосковців.

Екскурсія розпочалася з інструктажу з техніки безпеки, який провів спеціаліст служби з промислової безпеки, охорони праці і навколишнього середовища Володимир Хоменко. Всім учасникам видали захисні каски, окуляри та жилети.

Керівник групи оплати праці НМТЗ Яна Коваленко ознайомила потенційних працівників з умовами оформлення трудових відносин та системою оплати праці на підприємстві.

Інженер-технолог із зварювання Юрій Цуріков провів професіографічну екскурсію по трубоелектрозварювальному цеху малого сортаменту. Учасників заходу ознайомили з робочими місцями за професіями: різальник труб та заготовок, електрозварник труб на стані, електрозварник листів та стрічок, стропальник, заточувальник, токар, слюсар-ремонтник, та іншими.

В кінці заходу з безробітними було проведено співбесіду щодо працевлаштування на підприємстві.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Завод #екскурсія
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...