![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
16:13, 16 березня 2018 р.
На Новомосковщині чоловік зберігав боєприпаси для ловлі риби
![На Новомосковщині чоловік зберігав боєприпаси для ловлі риби На Новомосковщині чоловік зберігав боєприпаси для ловлі риби](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 корпуси ручних осколкових гранат та 4 запали вилучили поліцейські під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання 51-річного чоловіка.
Про це повідомляє ГУ НП в Дніпропетровській області.
Боєприпаси знаходилися у пластиковому контейнері, закопаному у землю в сараї. Як пояснив чоловік, вилучені боєприпаси він виміняв ще в жовтні місяці минулого року у невідомого йому чоловіка на рибу, яку спіймав під час риболовлі на річці Самара. Потім вирішив залишити їх собі та використати для риболовлі.
До ЄРДР були внесені відомості за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та розпочато досудове розслідування.
15 березня надійшли результати експертизи, згідно з якими вилучені предмети є боєприпасами. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...