![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
13:33, 15 березня 2018 р.
Мешканцю Новомосковщини загрожує покарання за порушення правил адміністративного нагляду
Співробітники сектору превенції Новомосковського відділу поліції в ході операції «Нагляд» виявили мешканця села Знаменіка, який після звільнення з місць позбавлення волі з адміністративним наглядом своєчасно не став на облік у поліції.
Слідчим відділом Новомосковської поліції порушено кримінальне провадження за статтею 395 Кримінального Кодексу України (порушення правил адміністративного нагляду). Порушнику загрожує покарання у вигляді арешту на строк до 6-ти місяців.
В ході оперативно - профілактичн ого відпрацювання під умовною назвою «Нагляд» , що проводилось на території обслуговування Новомосковського відділу поліції з 14 по 28 лютого 2018 року , працівниками поліції було перевірено 15 осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, 35 раніше засуджених осіб, 15 осіб, що формально підлягають адміністративному нагляду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...