![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
09:56, 14 березня 2018 р.
На Новомосковщині рятувальники перевіряють дошкільні навчальні заклади
![На Новомосковщині рятувальники перевіряють дошкільні навчальні заклади На Новомосковщині рятувальники перевіряють дошкільні навчальні заклади](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учора, 13 березня, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу ДСНС України провели перевірку додержання і виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту з керівниками комунального закладу ДНЗ «Чебурашка» в селі Миколаївка Новомосковського району.
Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
«Захід проводився з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням дітей, а також збереження життя та здоров’я дітей», - зазначають у державній службі надзвичайних ситуацій.
Основну увагу вогнеборці приділяли утриманню евакуаційних шляхів, наявності первинних засобів пожежогасіння, наявності внутрішнього та зовнішнього водопостачання, систем протипожежного захисту та іншим питанням.
З робочим персоналом дитячого закладу рятувальники провели профілактичні бесіди, відпрацювали плани евакуації та дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного виду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...