• Головна
  • Новомосковських безробітних запрошують на професіографічну екскурсію
10:48, 13 березня 2018 р.

Новомосковських безробітних запрошують на професіографічну екскурсію

У березні 2018 року Новомосковським міськрайонним центром зайнятості заплановано проведення ряду заходів щодо прискорення підбору персоналу в штат ПАТ " Інтерпайп Новомосковський трубний завод», який проводить набір працівників на основне виробництво, в комплекс з виробництва труб малого сортаменту.

На початку березня центром зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій на території підприємства. В заході взяли участь начальник управління з персоналу ПАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод " Лариса Бурдужа, заступник начальника комплексу сортаменту з виробництва труб середнього сортаменту Олексій Колпаков, директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Юлія Зубаненко, фахівець І категорії з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Санжаревська.

Для участі у заході близько тридцяти безробітних осіб були доставлені транспортом роботодавця на територію підприємства.

Для них підготували докладну розповідь про наявні вакансії та умови праці на заводі.

Учасників заходу цікавили питання стосовно режиму роботи, виробничого обладнання та продукції підприємства, на які надав відповідь заступник начальника комплексу сортаменту з виробництва труб середнього сортаменту Олексій Колпаков. Особам, які планують працевлаштуватися на підприємство запропоновано детально ознайомитися з виробництвом та відвідати професіографічну екскурсію.

На 16 березня 2018 року, о 10:00 Новомосковським міськрайонним центром зайнятості заплановано проведення професіографічної екскурсії та особистої співбесіди безробітних осіб з представниками Новомосковського трубного заводу. Всіх бажаючих відвідати цей захід просять звертатися за телефоном: (068)9640038, або за адресою: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, буд. 8.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Интерпайп #екскурсія #вакансії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...