• Головна
  • В Новомосковську за рахунок міського бюджету безкоштовно годують 908 школярів
14:29, 12 березня 2018 р.

В Новомосковську за рахунок міського бюджету безкоштовно годують 908 школярів

В Новомосковську за рахунок міського бюджету безкоштовно годують 908 школярів

В Новомосковську за рахунок місцевого бюджету безкоштовно забезпечують гарячим харчуванням 908 учнів пільгових категорій шкіл міста.

Про це повідомила прес-служба міської ради.

На 15 гривень на день (на 1 дитину) безкоштовно годують 90 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 25 дітей з особливими освітніми потребами, 44 дитини-інваліда, 233 дитини з малозабезпечених сімей, 316 дітей, батьки яких є учасниками АТО, 64 дитини з сімей переселенців, 18 дітей батьків, потерпілих від аварії на ЧАЕС, та 95 учнів 1-4 класу, що належать до пільгових категорій і відвідують групу подовженого дня.

13 вихованців інтернатного відділення СЗШ № 7 отримують чотириразове безкоштовне харчування вартістю 70 грн на день на 1 дитину.

Перелік пільгових категорій учнів, яких харчуються за рахунок місцевого бюджету, затверджений Рішенням Новомосковської міської ради № 486 від 18 грудня 2017 року.

Наразі ведеться робота щодо збільшення кількості дітей, що отримують гаряче харчування за рахунок місцевого бюджету. Після обговорення на депутатських комісіях, прийняте рішення, що за окремим клопотанням директора закладу освіти, на основі складеного акту соціально-побутових умов проживання сім’ї, до переліку пільгових категорій можуть бути додані діти з багатодітних сімей, які не потрапили до інших пільгових категорій.

Наразі у місті 846 дітей шкільного віку, які виховуються в багатодітних сім’ях. З них близько 300 входять до інших пільгових категорій і отримують безкоштовне харчування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярі #харчування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...