В Новомосковську проходять засідання постійних депутатських комісій міськради

На цьому тижні в міськвиконкомі Новомосковська розпочалися засідання постійних депутатських комісій. На порядку денному питання, які будуть винесені на розгляд ХІІІ сесія VIІ скликання Новомосковської міської ради, та розподіл надлишку бюджетних коштів.

28 лютого відбулися засідання комісії з питань планування, соціально – економічного розвитку та бюджету міста , комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку. Депутатська комісія з питань соціально – культурної сфери та соціального захисту населення, засідання якої також було заплановане на сьогодні, не змогла зібрати кворуму.

Члени комісій заслухали звіт начальника фінансового управління – заступника міського голови Тетяни Дакової про виконання міського бюджету за 2017 рік. Також на порядку денному були внесення змін до бюджету на 2018 рік, презентація нових міських проектів «Місто добра» та «Муніципальна варта».

За повідомленням Т.Дакової, залишок бюджетних коштів станом на 01.01.2018 року становить 28 млн 146 тис. гривень, в тому числі 1 млн обігової касової готівки. При цьому до фінансового управління міськради вже надійшли заявки на додаткове фінансування на загальну суму 41 млн 413 тис. гривень. Так, управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва просить виділити 6 млн 700 тис. грн на ремонт дворових проїздів, 15 тис грн на оформлення техпаспортів на спортивні майданчики, 2 млн 438 тис. грн на завершення капітального ремонту вуличного освітлення по вулиці Гетьманській. 469 тис. грн необхідні на виконання заходів протипожежного захисту в амбулаторіях міста, а ще 63,9 тис. грн – на облаштування в них пандусів. 5,5 млн гривень коштує новий рентгенологічний комплекс для міської лікарні.

На цьому тижні відбудуться ще засідання комісі й з питань містобудування, землекористування та архітектури та з питань житлово- комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов