• Главная
  • В Новомосковську створять муніціпальну варту
14:17, 28 февраля 2018 г.

В Новомосковську створять муніціпальну варту

В Новомосковську створять муніціпальну варту

З метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території міста в Новомосковську створять власну муніціпальну варту.

Проект відповідного рішення оприлюднений на офіційному сайті міської ради.

Для формування статутного капвталу новоствореного КП з міського бюджету планують виділити 200 тисяч гривень.

Завданням муніціпальної варти стане забезпечення дотримання правопорядку, а саме – боротьба з порушеннями правил благоустрою та паркування, несанкціонованою торгівлею, палінням та вживанням алкоголю на міських вулицях.

Крім того, на базі новоствореного КП планують обладнати серверну, до якої підключать міську систему відеоспостереження. Наразі у місті вже працюють камери відеоспостереження на реконструйованій частині площі героїв. Після завершення реконструкції більшої частини  площі її також обладнають системою відеонагляду.

В подальшому в рамках реалізації програми «Безпечне місто» планується взяти під відеонагляд основні магістралі та стратегічні об’єкти, виїзди з міста та місця великого скупчення людей. Моніторингом міської системи відеонагляду з метою швидкого реагування на правопорушення та їх профілактики буде займатися новостворена варта.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#варта #правопорядок #відеонагляд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...