![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:17, 28 лютого 2018 р.
В Новомосковську створять муніціпальну варту
![В Новомосковську створять муніціпальну варту В Новомосковську створять муніціпальну варту](/dist-assets/images/cap.jpg)
З метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території міста в Новомосковську створять власну муніціпальну варту.
Проект відповідного рішення оприлюднений на офіційному сайті міської ради.
Для формування статутного капвталу новоствореного КП з міського бюджету планують виділити 200 тисяч гривень.
Завданням муніціпальної варти стане забезпечення дотримання правопорядку, а саме – боротьба з порушеннями правил благоустрою та паркування, несанкціонованою торгівлею, палінням та вживанням алкоголю на міських вулицях.
Крім того, на базі новоствореного КП планують обладнати серверну, до якої підключать міську систему відеоспостереження. Наразі у місті вже працюють камери відеоспостереження на реконструйованій частині площі героїв. Після завершення реконструкції більшої частини площі її також обладнають системою відеонагляду.
В подальшому в рамках реалізації програми «Безпечне місто» планується взяти під відеонагляд основні магістралі та стратегічні об’єкти, виїзди з міста та місця великого скупчення людей. Моніторингом міської системи відеонагляду з метою швидкого реагування на правопорушення та їх профілактики буде займатися новостворена варта.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...