• Головна
  • Видатки на пільговий проїзд новомосковців склали близько 2 млн грн
13:17, 27 лютого 2018 р.

Видатки на пільговий проїзд новомосковців склали близько 2 млн грн

У 2017 році послугами зв’язку скористались 219 мешканців міста. Такі дані оприлюднив Новомосковський міськвиконком.

«За рахунок коштів місцевих бюджетів протягом 2017 року здійснювались видатків на оплату пільгового зв’язку та компенсацію проїзду окремих категорій громадян автомобільним і залізничним транспортом.

Фактичні видатки на зазначені напрямки у 2017 році становили 1,9 млн грн., а касові видатки на надання пільг у звітному періоді склали 2,1 млн грн», - говориться у повідомленні.

За минулий рік пільговими послугами зв’язку скористалися 219 чоловік. Але на кінець року кількість споживачів значно скоротилась у зв’язку з численними відмовами від користування послугою стаціонарного зв’язку через неможливість забезпечення підприємством зв’язку безперебійного постачання.

«Частота і тривалість перерв в наданні послуги відповідним чином відобразилася на коливання середнього розміру і низькому рівні середньорічної вартості пільги», - зазначили у міськвиконкомі.

Також додали, що кредиторська та дебіторська заборгованість по розрахунках за послуги зв’язку та пільговий проїзд станом на початок поточного року відсутня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #проезд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...