![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:55, 24 лютого 2018 р.
Молодіжний проект з Новомосковщини увійшов до 10-ки кращих в Україні
![Молодіжний проект з Новомосковщини увійшов до 10-ки кращих в Україні Молодіжний проект з Новомосковщини увійшов до 10-ки кращих в Україні](/dist-assets/images/cap.jpg)
23 лютого у Києві в інформаційному агентстві “Укрінформ” відбулася презентація проектів-переможців Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017. До десятки кращих увійшов і молодіжний центр розвитку громади села Спаське Новомосковського району .
Практики, які стали переможцями конкурсу, презентували їх автори з міст Дніпро, Івано-Франківськ, Луцьк, Березань Нововолинськ та Умань. Проект-переможець з Новомосковщини на заході представив один з ініціаторів створення в селі Спаському молодіжного громадського центру активіст Роман Кучма.
Конкурс проводився Міністерством молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики з метою пошуку і поширення кращих практик молодіжної роботи. За підсумками Конкурсу створений друкований та електронний “Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...