В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся сьогодні, 15 лютого біля памятника воїнам-інтернаціоналістам у Новомосковську.

У заході взяли участь представники міської та районної влади, духовенства, ветеранських організацій і громадськості.

Мітинг розпочався під звуки Гумна України у виконанні духового оркестру 194-го понтонно-мостового загону. Біля підніжжя памятника завмерли у почесній варті бійці загону.

Секретар міської ради – в.о. міського голови Сергій Горошко віддіав шану пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та наголосив, що вони і зараз залишаються зразком виконання військового обов’язку для українських бійців на сході.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Потім ведуча заходу згадала поіменно 17 новомосковців, які загинули в Афганістані. На честь кожного з них пролунали урочисті залпи військового салюту. 

Мітинг завершився покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.

В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-1 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-2 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-3 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-4 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-5 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-6 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-7 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-8 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-9 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-10 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-11 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-12 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-13 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-14 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-15 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-16 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-17 В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав, фото-18
митинг интернационалисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии