![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
13:24, 15 лютого 2018 р.
В Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся сьогодні, 15 лютого біля памятника воїнам-інтернаціоналістам у Новомосковську.
У заході взяли участь представники міської та районної влади, духовенства, ветеранських організацій і громадськості.
Мітинг розпочався під звуки Гумна України у виконанні духового оркестру 194-го понтонно-мостового загону. Біля підніжжя памятника завмерли у почесній варті бійці загону.
Секретар міської ради – в.о. міського голови Сергій Горошко віддіав шану пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та наголосив, що вони і зараз залишаються зразком виконання військового обов’язку для українських бійців на сході.
Присутні схилили голови у хвилині мовчання на честь загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Потім ведуча заходу згадала поіменно 17 новомосковців, які загинули в Афганістані. На честь кожного з них пролунали урочисті залпи військового салюту.
Мітинг завершився покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...