• Головна
  • Новомосковський суд відкрив двері для майбутніх юристів
11:21, 14 лютого 2018 р.

Новомосковський суд відкрив двері для майбутніх юристів

8 та 13 лютого 2018 року в Новомосковському міськрайонному суді відбувся День відкритих дверей.

До суду завітали студенти 2 груп третього курсу юридичного факультету Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка та викладачі юридичних дисциплін  Оксана Шиян та Ольга Мошинець.

 Керівник апарату суду Анна Кравченко розповіла майбутнім юристам, про рівень освіти,вимоги до кандидатів ікваліфікаційні іспити, які необхідні для отримання посади судді, та порядок вступу на державну службу. 

Докладніше керівник апарату зупинилася на  історії міськрайонного суду, ознайомила студентів з загальними принципами існування судової системи України. Інформувала щодо судової реформи та її змісту,  а також розповіла про склад апарату міськрайонного суду, його завдання та обов’язки.

 Заступник керівника апарату Олена Пластун провела екскурсію по приміщенню Новомосковського міськрайонного суду, завдяки якій студенти на власні очі змогли познайомитись з умовами роботи працівників апарату суду. Студенти завітали до приймальної голови суду, канцелярій суду, кабінету старшого секретаря та архіву суду.

На прощання гостей запросили на практику, а після закінчення навчання – на роботу до суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...