Новомосковський суд відкрив двері для майбутніх юристів

8 та 13 лютого 2018 року в Новомосковському міськрайонному суді відбувся День відкритих дверей.

До суду завітали студенти 2 груп третього курсу юридичного факультету Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка та викладачі юридичних дисциплін  Оксана Шиян та Ольга Мошинець.

 Керівник апарату суду Анна Кравченко розповіла майбутнім юристам, про рівень освіти,вимоги до кандидатів ікваліфікаційні іспити, які необхідні для отримання посади судді, та порядок вступу на державну службу. 

Докладніше керівник апарату зупинилася на  історії міськрайонного суду, ознайомила студентів з загальними принципами існування судової системи України. Інформувала щодо судової реформи та її змісту,  а також розповіла про склад апарату міськрайонного суду, його завдання та обов’язки.

 Заступник керівника апарату Олена Пластун провела екскурсію по приміщенню Новомосковського міськрайонного суду, завдяки якій студенти на власні очі змогли познайомитись з умовами роботи працівників апарату суду. Студенти завітали до приймальної голови суду, канцелярій суду, кабінету старшого секретаря та архіву суду.

На прощання гостей запросили на практику, а після закінчення навчання – на роботу до суду.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
77 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов