• Главная
  • Міська влада Новомосковська переходить на сучасні технології
14:36, 12 февраля 2018 г.

Міська влада Новомосковська переходить на сучасні технології

Міська влада Новомосковська переходить на сучасні технології

Міська влада Новомосковська планує активно впроваджувати сучасні інформаційні технології в діяльність органів місцевого самоврядування. З цією метою у місті розробили довгострокову цільову Програму інформатизації м. Новомосковська на 2018 – 2020 роки.

Проект документа опублікований на офіційному сайті міської ради.

Як зазначається в документі, Програма розроблена як складова Національної програми інформатизації та Регіональної програми інформатизації «Електронна Дніпропетровщина 2017-2019 роки» та визначає комплекс пріоритетних завдань щодо інформаційного, організаційно-технічного, нормативно-правового забезпечення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування шляхом упровадження сучасних іформаційно-комунікаційних технологій у всі сфери життєдіяльності міста .

В рамках релізації цієї програми планують впровадження е-урядування та е-демократії, в тому числі системи «е-голосування», створення єдиної локальної мережі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, розвиток системи електронного документообігу, участь у грантових проектах та конкурсах з метою впровадження технологій е-урядування та придбання необхідної техніки та програмного забезпечення.

Фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету. У 2018 році на реалізацію програми передбачено 272384,0 грн. У подальшому витрати планують збільшити до 314 384,0 грн. у 2019 році і до 318384,0 грн у 2020 році. Обсяг фінансування програми буде уточнюватися щороку під час складання проекту міського бюджету на відповідний рік з урахуванням фінансових можливостей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#інформатизація #програма
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...