• Головна
  • В Новомосковську презентували концепцію розвитку міста
16:10, 11 лютого 2018 р.

В Новомосковську презентували концепцію розвитку міста

Сьогодні в приміщенні центральної міської бібліотеки громадська організація «Новомосковськ – місто ідей» спільно з громадськими організаціями «Прометей» та «Шлях до майбутнього», які працюють за підтримки німецької федеральної компанії GIZ , презентували міській владі, громадськості та засобам масової інформації підсумковий документ «Концепція розвитку міста Новомосковська».

Владу Новомосковська на презентації представляли перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Юрій Карачевцев, заступник міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва Костянтин Морозов, заступник міського голови з питань соціального захисту та соціально-культурної сфери Валерій Ляшок, начальник фінансового управління Тетяна Дакова та начальник відділу культури, національностей та релігій Віктор Шаликін.

Підсумковий документ – це результат тривалих напрацювань вищевказаних громадських організацій та громадян міста через обговорення, стратегічні сесії, анкетування. Громадська концепція відображає саме думки та побажання новомосковців щодо подальшого розвитку Новомосковська в усіх сферах його життєдіяльності. Тобто йдеться про розвиток міста з урахуванням бачення містян та завдяки спільним зусиллям влади і громади.

На початку презентації був представлений фільм «Голос громади». А потім, після докладної інформації щодо концепції розвитку міста по різних напрямках, яку надали лідери громадських організацій Наталія Зикова, Руслан Сергійчук та Лариса Скрипченко, почалося обговорення проекту.

На завершення презентації Валерій Ляшок запропонував виділити в проекті першочергові завдання, щоб спробувати почати їх конкретну реалізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#презентация #концепция
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...