Батькам школярів Новомосковська розповіли, як не допустити біди

8 лютого в Новомосковську в актовій залі СЗШ № 6 в дбулася батьківська конференція на тему "Найвища цінність світу – життя. Профілактика суїцидальної поведінки". Говорили про те, як навчитися краще розуміти своїх дітей, чи повинні бути межі у батьківського контролю, як сучасні технології впливають на життя та поведінку дитини, як розпізнати перші ознаки суїцидального настрою та що робити, щоб вивести дитину з небезпечного стану.

У заході взяли участь голови батьківських комітетів і представники батьківського активу шкіл міста, працівники соціальних служб, ювенальної превенції, шкільні психологи та інші фахівці.

Заступник директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Лало розповіла про вікові кризи дітей, їх основні ознаки та роль у формуванні особистості дитини.

Дитячий лікар-психіатр Юлія Андрейко відзначила, що за статистикою ВООЗ головною причиною смертності серед підлітків у світі залишаються нещасні випадки, в тому числі самогубства. І ця сумна статистика продовжує зростати. Діти не справляються з потоком власних емоцій. А поширення вживання прихотропів, наркотиків і алкоголю ще більше поглиблює цю проблему. А батьки, які мали б першими забити на сполох і кинутися рятувати дитину, часто бояться розголосу і не звертаються по допомогу. Тому до нарколога потрапляє не 14-річний підліток, а 35-річний наркоман аба алкоголік, що вже встиг зіпсувати життя й собі, й родині. Лікарка закликала батьків не боятися звертатися за консультацією до фахівців у разі виникнення проблем, а найголовніше – показувати дітям свою любов. «З дітей, яких люблять, виростають дорослі, що вміють любити», - наголосила Ю.Адрейко.

Головний спеціаліст з ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції Тетяна Харченко розповіла про роботу з профілактики підліткової злочинності в місті, про особливості притягнення неповнолітніх до відповідальності. Нагадала про відповідальність батьків за виховання та поведінку їх дітей. За її словами, тільки протягом минулого року правоохоронцями було складено 140 протоколів про неналежне виконання батьківських обов’язків.

Шкільні психологи Олена Назарова (СШ № 2) та Оксана Перепьолкіна (СШ №8) залучили всіх учасників заходу до рольової гри, яка допомогла краще зрозуміти, що може стати причиною пригніченого стану дитини та викликати в неї думки про суїцид як шлях вирішення всіх проблем. Визначивши коло можливих негативних факторів, присутні спільно пропонували шляхи з виходу з кризи.

Заступник директор з виховної роботи колегіуму № 11 Ірина Іващенко розповіла про основні труднощі та помилки у сімейному вихованні, різні типи виховання та дотримання балансу заохочень і покарань, наголосивши на необхідності обов’язково любити дітей та помічати і хвалити їх досягнення, навіть якщо вони не відповідають батьківським очікуванням.

На завершення конференції психолог СШ №6 Галина Резнікова побажала всім присутнім любити своїх дітей та навчати їх любити себе. Усі учасники заходу отримали спеціально підготовані брошури з рекомендаціями фахівців.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
125 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов