Український Президент-2019: Микола Томенко презентував у Дніпрі своє бачення місії та стратегії нового правителя країни

У Дніпрі з візитом побував лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко. Під час політичної дискусії політик презентувала дніпрянам своє бачення місії та стратегії нового Президента країни. А також наголосив на важливості створення належно умов для проведення чергових президентських виборів, які б дозволили вибрати не тільки гідного керівника держави, а й успішну і професійну команду.

«Я не прихильник позачергових виборів і не бачу для цього реальних механізмів. Офіційно ж президентський виборчий процес починається вже в нинішній році - як це і належить за 90 днів - 31 грудня 2018 року. При цьому люди хочуть почути - а якою буде країна після президентської виборчої кампанії. Тому ми пропонуємо зараз Не тільки в Дніпрі, а й у всій Україні, такий концепт, які ми називаємо «Місія: Український президент-2019», - зазначив політик.

Український Президент-2019: Микола Томенко презентував у Дніпрі своє бачення місії та стратегії нового правителя країни, фото-1

За словами Томенко, головний сьогоднішній тренд, з яким слід підходити до виборів нового президента - це формування професійної, патріотичної, відповідальної влади.

«Під командою я маю на увазі мінімально 4 людини - це кандидат в Президенти, кандидат на голову ВР, на посаду прем'єр-міністра і міністра оборони, з огляду на нашу непросту ситуацію. Щоб не вийшло, як це було з тим же Галетеем. І щоб Україна знову не зіткнулася з такою бідою, як вкрай непрофесійна команда, коли до влади приходять люди, які погано розуміють елементарні механізми, не знають законів. Це шлях в нікуди. Головну ж стратегію ми бачимо наступну, що вона базуэтья на двох посилати - європрагматизму і україноцентризму. Це базова основа, виходячи з якої, ми повинні обирати нового Президента країни».

Президент выборы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии