• Главная
  • Донори Дніпропетровщини за рік здали більше 24 тисяч літрів крові
19:40, 3 февраля 2018 г.

Донори Дніпропетровщини за рік здали більше 24 тисяч літрів крові

Донори Дніпропетровщини за рік здали більше 24 тисяч літрів крові

У 2017 році донори Дніпропетровщини врятували життя понад 25 тисяч людей. Загалом мешканці області здали більше 24 тисяч літрів крові. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Завдяки активній громадянській позиції мешканців регіону Дніпропетровщина завжди має необхідний запас крові. За 2017 рік заготовили більше 24 тисяч літрів. Це допомогло врятувати життя понад 25 тисяч людей», – зазначив Валентин Резніченко.

Загалом у 2017-му мешканці Дніпропетровщини близько 60 тисяч разів здавали кров. Для когось це – перший досвід, інші – роблять це по декілька разів на рік.

«Запаси крові та її компонентів має кожна районна лікарня. Тому отримати допомогу у разі потреби можна по всій області», – пояснила головний лікар обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

За необхідності пацієнтів доставляють у Дніпро до лікарень Мечникова, швидкої допомоги, перинатального центру, обласної дитячої лікарні. Ці медичні заклади завжди мають резервні запаси донорської крові.

Загалом в області – понад 50 тисяч донорів.

Донором може стати будь-який громадянин України, який не має до цього медичних протипоказань. Для цього потрібно прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом до Дніпропетровської обласної станції переливання крові (Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17). В Новомосковську можна стати донором у міському банку крові за адресою вул. Гетьманська,26.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#донори #кров
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...