• Главная
  • До Новомосковська завітав відомий письменник
16:05, 3 февраля 2018 г.

До Новомосковська завітав відомий письменник

30 січня у читальному залі центральної міської бібліотеки Новомосковська пройшла зустріч з відомим українським письменником з Дніпропетровщини, дипломантом багатьох конкурсів, автором шести романів та чотирьох збірок оповідань Дмитром Бондаренком.

Його романи та оповідання відомі за межами України. А роман «Сімнадцятий поверх» в перекладі англійською мовою увійшов до ТОП-100 «Медичні трилери» і став переможцем конкурсу читацьких симпатій «Українська книга року Бі-Бі-Сі – 2006».

Під час зустрічі новомосковці почули розповідь Дмитра Бондаренка про те, як він став письменником, про його літературні твори, а також декілька оповідань у авторському читанні.

Герої творів письменника - його сучасники, прості люди, наші земляки, їх життєві потреби, переживання, стосунки та почуття. Саме тому його творчість викликає такий інтерес у масового читача.

На згадку про зустріч з новомосковськими шанувальниками свого таланту Дмитро Бондаренко подарував бібліотекам міста декілька примірників своїх книг. Тепер всі бажаючі можуть познайомитися з його творчістю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#библиотека #Бондаренко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...