0569.com.ua

У Новомосковську встановили меморіальну дошку на честь Героя України

2 лютого в Новомосковську відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Героя України лейтенанта Микиту Олександровича Ярового, який загинув від кулі снайпера в бою на Світлодарській дузі 18 грудня 2018 року.

Дошку в пам'ять загиблого героя встановили на фасаді колегіуму № 11, випускником якого був загиблий офіцер. Саме сьогодні Микиті Яровому виповнилося б 23 роки. У нього залишився маленький син, що народився вже після загибелі батька.

В.о. міського голови Сергій Горошко та класний керівник М.Ярового Ольга Краснікова у своїх виступах наголосили,що всі загиблі в зоні АТО земляки продовжують жити у вдячній пам’яті новомосковців і бути гідним прикладом для молодого покоління.

Присутні схилили голову у хвилині мовчання на честь усіх полеглих за незалежність України.

Право відкрити меморіальну дошку надали в.о. міського голови – секретарю міської ради Сергію Горошку та учню 11-го класу колегіуму № 11, відміннику навчання та переможцю міських олімпіад Олегу Шемриговичу, які під звуки Гімну України зняли з неї жовто-блакитний прапор.

На закінчення урочистої церемонії учасники мітингу поклали квіти д меморіальної дошки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать