• Главная
  • Новомосковські поліцейські та рятувальники навчали учнів правилам безпеки у надзвичайних ситуаціях
13:07, 31 января 2018 г.

Новомосковські поліцейські та рятувальники навчали учнів правилам безпеки у надзвичайних ситуаціях

30 січня працівники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції разом із рятувальниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели практичні навчання для учнів 5-6 класів загальноосвітньої школи № 4.

В рамках відкритого уроку на тему «Заходи безпеки на зимових водоймах» правоохоронці розповіли дітям про реагування в екстремальних ситуаціях, обговорили поведінку у надзвичайній ситуації.

Особливо актуальними були поради щодо дій, пов’язаних зі знаходженням на замерзлих водоймах під час зміни погодних умов, коли крига на водоймах тане та стає крихкою та небезпечною.

Діти із задоволенням брали участь у профілактичному заході, наприкінці якого мали можливість ознайомитись з матеріалами наочної агітації з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, розміщеної у інформаційному куточку навчального закладу.

Наприкінці заходу рятувальники розмістили матеріали наочної агітації на інформаційному куточку навчального закладу.

Далі на фасаді навчального закладу рятувальники ознайомили дітей з бойовими розрахунками, пожежним обладнанням, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#спасатели #учения
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...