Новомосковські поліцейські та рятувальники навчали учнів правилам безпеки у надзвичайних ситуаціях

30 січня працівники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції разом із рятувальниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели практичні навчання для учнів 5-6 класів загальноосвітньої школи № 4.

В рамках відкритого уроку на тему «Заходи безпеки на зимових водоймах» правоохоронці розповіли дітям про реагування в екстремальних ситуаціях, обговорили поведінку у надзвичайній ситуації.

Особливо актуальними були поради щодо дій, пов’язаних зі знаходженням на замерзлих водоймах під час зміни погодних умов, коли крига на водоймах тане та стає крихкою та небезпечною.

Діти із задоволенням брали участь у профілактичному заході, наприкінці якого мали можливість ознайомитись з матеріалами наочної агітації з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, розміщеної у інформаційному куточку навчального закладу.

Наприкінці заходу рятувальники розмістили матеріали наочної агітації на інформаційному куточку навчального закладу.

Далі на фасаді навчального закладу рятувальники ознайомили дітей з бойовими розрахунками, пожежним обладнанням, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.06.2018